+46 (0) 8 735 86 65 info@libergs.se

Hej och välkommen till vår kundservice

Kontakta gärna oss om ni har frågor eller önskemål

10 + 14 =

Tag gärna kontakt med oss över telefon eller e-post, har du vägarna förbi är du varmt välkommen in på en fika.

Fakturafrågor

Frågor om order

w

Frågor till depå

Kjell Sundlin

VD

Telefon: +46 705 11 04 22
kjell.sundlin@libergs.se

Thomas Johansen

Ansvarig Stockholm och Mälardalen

Telefon: +46 702 59 56 67
thomas.johansen@libergs.se

David Johansson

Ansvarig industriella projekt

Telefon: +46 732 74 56 60
david.johansson@libergs.se

Mats Wall

Ansvarig Göteborg

Telefon: +46 705 66 75 48
mats.wall@libergs.se

Leif Bergman

Ansvarig Bohuslän, Dalsland, Skarborg

Telefon: +46 705 31 94 98
leif.bergman@libergs.se

Johan Karlsson

Logistik

Telefon: +46 732 02 58 23
johan.karlsson@libergs.se

Johan Gustafsson

Arbetsledare Industri Göteborg

Telefon: +46 706 29 39 84
johan.gustavsson@libergs.se

Tommy Karlsson

Ansvarig Närke, Västra Götaland, Västmanland

Telefon: +46 703 10 11 82
tommy.karlsson@libergs.se

Bernt Andersson

Logistik

Telefon: +46 705 46 29 39
bernt.andersson@libergs.se

Stefan Fredricson

Ansvarig Östra Götaland

Telefon: +46 70-249 98 21
stefan.fredricson@libergs.se

Adam Qvarforth

Ansvarig Skåne, Blekinge, Småland, Kronoberg

Telefon: +46 733 58 68 39
adam.qvarforth@libergs.se

Jonas Söderqvist

Ansvarig Karlstad

Telefon: +46 703 30 98 88
jonas.soderqvist@libergs.se

Huvudkontoret