+46 (0) 8 735 86 65 info@libergs.se

Kjell Sundlin

VD

Telefon: +46 705 11 04 22
kjell.sundlin@libergs.se

Thomas Johansen

Ansvarig Stockholm och Mälardalen

Telefon: +46 702 59 56 67
thomas.johansen@libergs.se

David Johansson

Ansvarig industriella projekt

Telefon: +46 732 74 56 60
david.johansson@libergs.se

Mats Wall

Ansvarig Göteborg

Telefon: +46 705 66 75 48
mats.wall@libergs.se

Leif Bergman

Ansvarig Bohuslän, Dalsland, Skarborg

Telefon: +46 705 31 94 98
leif.bergman@libergs.se

Johan Karlsson

Logistik

Telefon: +46 732 02 58 23
johan.karlsson@libergs.se

Johan Gustafsson

Arbetsledare Industri Göteborg

Telefon: +46 706 29 39 84
johan.gustavsson@libergs.se

Tommy Karlsson

Ansvarig Närke, Västra Götaland, Västmanland

Telefon: +46 703 10 11 82
tommy.karlsson@libergs.se

Bernt Andersson

Logistik

Telefon: +46 705 46 29 39
bernt.andersson@libergs.se

Stefan Fredricson

Ansvarig Östra Götaland

Telefon: +46 70-249 98 21
stefan.fredricson@libergs.se

Adam Qvarforth

Ansvarig Skåne, Blekinge, Småland, Kronoberg

Telefon: +46 733 58 68 39
adam.qvarforth@libergs.se

Jonas Söderqvist

Ansvarig Karlstad

Telefon: +46 703 30 98 88
jonas.soderqvist@libergs.se

Heltäckande lösningar

Vi erbjuder dig kostnadseffektiva lösningar för hela eller delar av ditt projekt.
Hör av dig till oss för att få veta mer.

Erfarenhet

Vi har verkat i branschen i mer än 30 år. Du kan därför alltid förvänta dig
ett professionellt och säkert jobb när du anlitar oss på Libergs Sweden AB.

Hyr personal

Har du ett behov av tillfällig personal?
Hos oss hittar du duktiga montörer,snickare och arbetsledare.
Alla med hög kompetens och mångårig erfarenhet.

Referenskunder

Z

Bra material

Kvalitetssäkrade materialval för just ditt projekt är viktigt för oss.

Z

Rätt kompetens

Du kommer att ha minst en personlig handledare hos oss hela vägen.

Z

Stor erfarenhet

Du är alltid uppdaterad med vårt arbete, daglig kontakt med din projektansvarige.